Вчителі України: ми перестали відчувати себе в безпеці

Gorod.lv

За інформацією «Освітнього порталу» відомо, що представники Профспілки співробітників освіти на науки звернулися до голови України Порошенка. Як зазначається, основною темою їх звернення стало надання безпечних умов працівникам, які виконують свої обов’язки. Крім цього, порушувалась й тема надання безпечних умов для навчання.

Таким чином, звернення містить у собі відомості, згідно з якими, робота працівників освітнього сектору є мирною. У ході виконання цієї роботи ризики для життя чи здоров’я не можуть допускатися.

Крім цього, недопустимим є й той факт, що в освітніх установах столиці України громадяни не можуть сказати, що вони відчувають себе у безпеці. Саме тому профспілка звернулась до голови держави, аби той віддав відповідні доручення для того, щоб забезпечити розробку та реалізацію нацпрограми «Безпечний заклад освіти».

Варто нагадати, що до цього в одному з ліцеїв столиці стався резонансний випадок побиття вчителя батьком одного з учнів. Причиною таких дій став той факт, що вчитель фізкультури зробив зауваження ліцеїсту. Співробітники освітнього закладу звернулися до голови МВС Авакова та до голови Генпрокуратури Луценко, аби вони особисто контролювали хід кримінального провадження. Також співробітники ліцею обіцяють організувати мітинги та протести.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*