Стала відома назва та дата виходу кінострічки про Василя Стуса

www.webdesignburn.com

Держкіно у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднив інформацію, згідно з якою зазначається, що автори кінострічки про українського поета та політичного в’язня Василя Стуса повідомили назва фільму та дату виходу.

Як стало відомо, кінострічці присвоїли найменування «Заборонений». Автори фільму наголошують, що вони не захотіли використовувати ім’я українського поета в назві, оскільки цей фільм є не тільки біографічним, він розповідає й про особливості часів, коли жив поет, та про протидію чинній тоді системі.

Режисер кінострічки Роман Бровко розповів, що у фільмі розкривається тематика українського дисидентства. Він також висловив надію, що його колеги у сфері кіноіндустрії знімуть ще багато фільмів про цих громадян, оскільки звичайним людям не так багато відомо про їх долю.

У даному фільмі розповідається про останні роки життя українського поета Стуса та його протидію системі. У стрічці також зображені його спроби надрукувати збірку віршів. Велика частина фільму знімалася саме у в’язниці, де на нього чинила психологічний тиск агент КДБ.

Також стала відома й дата виходу фільму. Так, українці глядачі зможуть побачити стрічку на екранах вже восени поточного року.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*