ЗМІ розповіли, кому дістанеться колишня резиденція Віктора Януковича «Межигір’я»

Joinfo.ua

Національне агентство з управління та розшуку активів вирішило продовжити конкурс на визначення кращого керівника «Межигір’ям» до 28 лютого. Таке рішення було прийнято через обурення громадськості та журналістів щодо переможця конкурсу.

Днями стало відомо, що журналісти різних ЗМІ намагалися розібратися в ситуації, пов’язаної з конкурсом, засіданням тендерного комітету та претендентами. Анонс брифінгу відбувся 24 січня, але фірму-конкурсанта не називали. Крім цього представників медіа не запрошували на засідання тендерного комітету. Журналісти порахували, що дані факти говорять про непрозорість відбору.

Невідомою фірмою-конкурсантом виявилася ТОВ «Атлант Девелоп», яка і повинна була стати переможцем в конкурсі. Відзначимо, що це маловідома фірма, керівником якої є Андрій Вікторович Спину, прописаний в Білій Церкві. Андрій в минулому медик ракетної частини. Його фірма була зареєстрована не так давно. Він є, як засновником, так і директором цієї компанії, зі статутним капіталом в 1000 грн.

Також відомо, що він був студентом медичного коледжу в Білій Церкві у 2012 році. А вже у 2016-му мав посаду у військовій частині. Там він був фельдшером ракетного дивізіону.

За даними податкової декларації, він заробив приблизно 87000 гривень. Як запевняє Андрій, іншого заробітку він не має.

Також, його фірма не єдина, яка значиться в особняку в місті Києві, крім неї там ще розмістилися близько 30 фірм.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*