Україна долучилася до всесвітньої кампанії #WeRemember

Amp.znaj.ua

Іванна Климпуш-Цинцадзе, український політик та громадський діяч, проінформувала у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук», що Україна приєдналася до всесвітньої кампанії #WeRemember, в Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Метою кампанії є привернення уваги до боротьби з однією з форм національної нетерпимості – антисемітизмом, а також іншими проявами ненависті.

Політик зазначила, що події масового знищення нацистами євреїв у роки Другої світової, що являють собою гіркі уроки, нелюдську жорстокість, а також спроби винищити представників цілого народу, повинні завжди зберігатися у пам’яті людства. Оскільки це допоможе не допустити надалі повторення однієї з найтрагічніших катастроф за всю історію.

Голова України Петро Порошенко також написав у своєму профілі в соцмережі “Фейсбук”, що пам’ять про ті події повинна показати чим може обернутися застосування політики ненависті.

У всьому світі 27 січня проголошено Міжнародним днем пам’яті жертв Голокосту. Про це свідчить резолюція Генасамблеї Організації Об’єднаних Націй, співавторами даного документа виступили близько 100 країн.

Вибір на дану дату припав через те, що саме 27 січня 1945 року звільнені в’язні найбільшого концентраційного табору «Аушвіц-Біркенау», який знаходився недалеко від польського Освенцима. Згідно з офіційною інформацією, під час масового знищення нацистами євреїв, визнано 6 млн загиблих представників єврейського народу, з них близько 2,2-2,5 мільйонів загинуло на території колишнього СРСР.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*