Гройсман в Норвегії. Потрібні інвестиції…

Glavnoe.ua

Сайт Кабінету міністрів повідомляє, що 28 січня Володимир Гройсман, який обіймає посаду прем’єр-міністра України, відвідав з діловим візитом Королівство Норвегія.

Голова Кабміну заявив, що економіка та бізнес є дуже важливими складовими в процесі зустрічей міжнародного рівня. Також він повідомив, що вже у цей понеділок відвідає столицю Норвегії Осло, де будуть обговорюватися можливості бізнес-партнерства між державами.

Повідомляється що, метою даного візиту є сприяння зміцненню партнерства між Норвегією та Україною у різних сферах, як економічної, політичної, інвестиційної, оскільки саме залучення іноземного капіталу є однією з пріоритетних цілей. Також візит прем’єр-міністра має сприяти налагодженню прямих контактів між представниками сфер бізнесу обох країн. Відзначено, що одною з головних подій у процесі ділового візиту є українсько-норвезький бізнес-форум. Сам голова уряду зазначив, що для нього пріоритетом виступає створення стабільного середовища для функціонування бізнесу, оскільки саме він створює нову продукцію, послуги, а також нові робочі місця. Влада, у свою чергу, не повинна перешкоджати цьому процесу, а навпаки – створювати комфортні умови для його розвитку.
Раніше в Давосі, гендиректор норвезької фінансової установи «NBT» Юар Вікен повідомив, що компанія почне будівництво на українській території нового вітроенергетичного комплексу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*