Америка вимагає припинити будівництво «Північного потоку – 2»

Versiya.info

Щоденне видання «Handelsblatt» інформує, що американська влада виступає з вимогами про припинення будівельних робіт «Північного потоку – 2» до Федеративної Республіки Німеччина та Європейського Союзу.

Таким чином, представництво Сполучених Штатів заявило, що вони бажають, щоб будівництво проекту було повністю зупинено. Також, за словами представника США, Євросоюз повинен вжити заходи до того, як Російська Федерація зможе чинити сильний вплив на партнерів з Європи. Уряд США впевнений, що завершення будівництва газопроводу спричинить втрату для Європейських держав важливого простору для дій відносно Російської Федерації.

В офіційній резиденції голови США заявили, що країни Європи повинні вжити заходів для забезпечення власної енергетичної безпеки, а також гарантування постійного постачання газу через газопровід України.

Відзначається, що листи компаніям ФРН від Річарда Гренелла, посла Сполучених Штатів в Німеччині, з погрозами санкційних заходів не були розраховані на публічне оприлюднення.

Нагадаємо, що народний депутат України Євген Мураєв заявив в ефірі телевізійного каналу «Наш», що Федеративна Республіка Німеччина та Французька Республіка лише на словах підтримують Україну, а насправді вважають, що постачання газу через український трубопровід є ненадійними. Він зазначив, що з періоду, коли Тимошенко була прем’єр-міністром, розгорнулися кілька газових війн, в результаті яких наша держава в Європі розцінюється як ненадійний постачальник. Саме тому Захід проявляє інтерес в інших шляхах постачання газу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*