Дерев’янко висунутий кандидатом на вибори Президента від партії “Воля”

Newsone.ua

На з’їзді політпартії «Воля» був висунутий 27 січня кандидатом на пост голови держави Юрій Дерев’янко, позафракційний парламентарій, який є членом ради політсили.

З біографії Юрія Дерев’янка відомо, що у 2012 та 2014 році він обирався до Верховної Ради нардепом, також був членом одного з комітетів українського парламенту, а саме комітету з питань запобігання та протидії корупції. У квітні 2017 Юрій Дерев’янко оголосив про співпрацю «Волі» з політсилою Михайла Саакашвілі, колишнього голови Грузії, «Рух нових сил». Політик також супроводжував екс-голову Грузії у 2017, коли Саакашвілі перетинав держкордон України.

Дана дія не обійшлося без протистояння з прикордонною службою, а також зі службовцями Національної гвардії. У 2018 «Руху нових сил» було рекомендовано підтримати Дерев’янко як кандидатуру на виборах голови держави, але в грудні минулого року він покинув політсилу та продовжив діяльність в партії «Воля».

Офіційною датою створення партії «Воля» є 21 червня 2014 року, після подій Євромайдану, а також Революції Гідності. На виборах до парламенту, що проходили у 2014 році, зазначалося про співпрацю з партією «Самопоміч», лідером якої є Андрій Садовий, але через конфлікт стався розкол. В період проведення позачергових виборів до парламенту, усі члени партії «Воля» призупинивши своє членство, були включені у список політичної сили Садового. У той час, як кілька екс-членів «Волі» пройшли до Верховної Ради, сама партія поставила вимогу про їх відмову від депутатських мандатів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*