З кандидатів у президенти України в «живих» залишиться один

Politconsultant.org

Претендент на вищу в країні посаду Дмитро Гнап заявив в телевізійному ефірі «Громадське», що він і політсила, яка його висунула у президенти, готові надати допомогу єдиному кандидату від демократів. Він підкреслив, що від Анатолія Гриценка та Андрія Садового чекає на таке рішення.

На уточнювальне запитання журналіста, коли це може статися, Гнап відповісти не зміг. Він також спростував відомості про те, що веде переговори з мером Львова та екс-міністром оборони Анатолієм Гриценком.

Гнап також відповів на журналістське запитання про те, чому демократичні сили в країні не об’єднаються. За його словами, кожен з них має власний погляд на життя, і тому їм важко об’єднатися, в той час як їх опонентам, що входять в корупційну систему, легко об’єднатися для «поганих речей».

Кандидат в президенти додав, що до Садового та Гриценко виникає безліч питань, в тому числі про спонсорування їх виборчих кампаній.

Нагадаємо, що напередодні керівник проекту журналістських розслідувань «Слідство.info» Дмитро Гнап був висунутий в президенти партією «Сила Людей». Президентські вибори пройдуть в країні в останній день березня.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*