У Москві втратили Ай-Петрі. Крим

nikcenter.org

У Третьяковській галереї Москви при відвідувачах закладу зловмисник вкрав полотно «Ай-Петрі. Крим», що належить перу художника Архипа Куїнджі. Як повідомили згодом засоби масової інформації, очевидці злочину визнавалися, що вважали злодія за співробітника музею.

Зловмисник втік з місця злочину на білому автомобілі марки Mercedes. Тільки через кілька хвилин після його відходу з викраденим твором мистецтва служба безпеки музею підняла тривогу. Для запобігання несанкціонованого вивезення полотна за кордон, воно було внесено в спецреєстру.

Згодом відеоспостереження допомогло встановити зовнішність викрадача, а згодом й ідентифікувати його. Підозрюваний був затриманий «за гарячими слідами» в Підмосков’ї, зізнавшись у крадіжці і розповівши, де сховав картину. Картина Куїнджі була знайдена місцевими поліціянтами.

Повідомляється, що резонансна крадіжка була здійснена з корисливих прагнень людиною, яка наприкінці минулого року затримувалася за зберігання наркотичних речовин і знаходилася під підпискою про невиїзд.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*