ДТП у Харкові: для Зайцевої зробили все можливе, щоб зменшити термін

Snip.net.ua

Журналістка Тетяна Доцяк на своєму профілі в соцмережі Facebook заявила, що у фігурантки резонансного харківського ДТП Олени Зайцевої з усієї групи опіатних речовин був знайдений тільки кодеїн, про що свідчить реакція тест-смужки.

За словами Доцяк, коли експерти повідомили про те, що їм необхідно встановити кількість кодеїну в організмі Зайцевої, ні в одне з тих небагатьох установ, де можуть це визначити, аналіз не відправили. Журналістка також звернула увагу на показання нарколога Олени Федірко, яка відмовилася визнати наркотичне сп’яніння Зайцевої.

Доцяк додала, що надія на зміну прокурорами обвинувального акту у справі харківської ДТП відсутня, а Зайцеви з самого початку розуміли, що обвинуваченої загрожує перебування в місцях позбавлення волі. Журналістка припустила, що зроблено було все для зменшення строку ув’язнення в першій інстанції, і отримання ще меншого через апеляцію. Обтяжливі обставини, підкреслила Доцяк, в ці плани не входили.

Нагадаємо, що в жовтні 2017 року зіткнення іномарки Олени Зайцевої з транспортним засобом Геннадія Дронова призвело до масового наїзду на одинадцять пішоходів в Харкові. На місці аварії померли п’ять чоловік, згодом ще один постраждалий помер у медзакладі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*