Глава МЗС Чехії: Україна – російське поле битви

Svaboda.org

В інтерв’ю виданню «Укрінформ» Томаш Петршічек, який очолює міністерство закордонних справ Чеської Республіки, заявив, що під час своєї першої поїздки в нашу країну він має намір зустрітися зі своїм українським колегою Павлом Клімкіним і представниками громадянського суспільства.

Голова чеського зовнішньополітичного відомства повідомив, що очікує на візит лінії розмежування та Маріуполя разом з керівником українського МЗС з нетерпінням, щоб отримати власні враження про життя на Сході України та результатах блокади маріупольського порту та Азовського моря де-факто.

Також Петршічек намір зустрітися з Мустафою Джемілєвим, до якого, за його словами, він відчуває глибоку симпатію та повагу. Він згадав сміливий протест екс-лідера Меджлісу кримсько-татарського народу проти радянської окупації ЧССР для придушення «Празької весни», а також його невтомну роботу для свого народу.

Томаш Петршічек назвав Україну «російським полем битви» через гібридних методів, застосовуваних Кремлем, через що НАТО повинен прислухатися до експертів і обмінюватися досвідом, підтримуючи нашу країну в конкретних областях.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*