Військові навчання України показали готовність відбити агресію Росії в Азовському морі

Glavnoe.ua

Ударні літаки Повітряних сил взяли участь в тренуванні над Азовським морем. Навчання проводилися з підтримкою кораблів ВМСУ та Держприкордонслужби, які здійснювали патрулювання в цій морській акваторії.

Як повідомила прес-служба Міноборони, навчання були покликані перевірити готовність беруть участь в них підрозділів виконувати практичне наведення на ворожі морські надводні цілі.

У повідомленні оборонного відомства заявлено, що вихід на морську мету умовного противника був проведений в тимчасовій період, який був відведений нормативом. Льотчики Повітряних сил, службовці ВМСУ та прикордонники, які брали участь в цих навчаннях, впоралися з покладеними на них завданнями та оцінені як готові до виконання завдань за призначенням.

Раніше приблизно сотня військових вертолітників почали льотно-методичні збори. Пілоти армійської авіації Сухопутних військ, за повідомленням Міноборони, повинні будуть вдосконалювати свої навички управління модернізованими вертольотами, які стали поповненням авіапарків їх підрозділів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*