Фігурант секс-скандалу в Tinder відмовився від показань

Rp.mk.ua

Справа про сексуальні домагання до студентки Наталії Бурейко, нібито скоєних в додатку Tinder від імені чоловіка одного з керівників Держбюро розслідувань Олександра Варченко, є сфабрикованою. Про це заявив один з п’ятнадцяти фігурантів скандалу Володимир Коваль. Він заявив, що його свідчення проти фахівця з політтехнологій Володимира Петрова отримані під тиском.

Коваль назвав цю справу «політичною», метою якої було створення списку певних прізвищ з метою подальшого переслідування політичних противників конкретних персон. Одним з них є Володимир Петров, який, на думку Коваля, став жертвою помсти через свої розслідування з конкурсних комісій Державного бюро розслідувань та іншу діяльність, яка не пов’язана з цим виробництвом.

На своїй сторінці в соцмережі Facebook Коваль підкреслив, що не знайомий з Бурейко. Згадуючи обшуки та затримання, що відбулися 15 листопада минулого року, він розповів про тиск з боку співробітників Військової прокуратури, а також про «пресингу» на його оточення.

Коваль визнав себе творцем і виконавцем секс-скандалу в Tinder, проте підкреслив, що слідство має довести це і встановити в ході судового процесу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*