Витрати на автопарк президента Порошенко збільшено вдвічі

Glavred.info

У відповідь на журналістський запит Інтернет-видання «Українські новини» Автобаза Державного управління справами повідомила, що за 2017-й рік обслуговування парку автомобільних транспортних засобів обійшлося відомству в 136 мільйонів гривень, в той час як за минулий рік за тими ж статтями витрат вказана цифра в 262 мільйони гривень.

У відповіді Держуправління справами повідомляється, що за минулий рік було придбано 29 легкових автомобілів того ж року випуску на 71 млн 850 тис. гривень для обслуговування зарубіжних делегацій.

Також повідомляється, що крім цих автомобілів, на балансі перебуває ще двісті п’ятнадцять транспортних засобів. Вони використовуються для автомобільного пересування голови держави, президентської адміністрації, Державного управління справами та медустанов на балансі цього відомства, а також інших органів, в обов’язки яких входить обслуговування зарубіжних делегацій та заходів офіційного характеру.

Нагадаємо, що відповідно до судовою ухвалою детективи Національного антикорупційного бюро повинні провести слідство по закупкам дев’ятнадцяти автомобілів Генеральною прокуратурою. Дане придбання було зроблено в 2016-2018 роках всупереч забороні Уряду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*