Спортсмени України: участь нашої країни в XXXII Літніх Олімпійських іграх під загрозою

112.international

Знамениті спортсмени України звернулися з відкритим листом до керівництва держави. У даному листі вони висловили невдоволення політикою, яка проводиться Ігорем Ждановим, головою Міністерства молоді та спорту.

Відкритий лист спортивних діячів, зокрема олімпійських чемпіонів, було написано на ім’я голови держави Петра Порошенка, голови Кабміну Володимира Гройсмана, а також голови Верховної Ради України Андрія Парубія. У листі наголошується, що в останні роки в спортивній сфері нехтують думкою фахівців, спостерігається відсутність прозорості, авторитаризм, необ’єктивність у прийнятті рішень, небажання сприймати колегіальні рішення тощо.

Приводом для звернення стало рішення голови Міністерства молоді та спорту розформувати комісію, яка займається конкурсним відбором кандидатів на посади головних та державних тренерів. Це спричинило хвилю невдоволення серед спортсменів, тренерів, фахівців галузі, а також спортивної громадськості.

Відзначається, що дане рішення голова відомства реалізував внаслідок прийняття рішення комісією, яке суперечить позиції займаної міністром. Рішення про те, щоб комісія була розформована, як відзначили спортсмени, може поставити під загрозу участь нашої держави в Олімпійських іграх, які будуть проводитися у 2020 році у столиці Японії – Токіо.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*