Політолог: Олександр Данилюк – нове слово в політиці України

24tv.ua

На своїй сторінці в соціальній мережі, політолог Цибулько повідомив про «нове покоління» на виборах в президенти країни. За його словами стало зрозуміло, що передвиборна кампанія несе в собі досить винятковий характер. Згадуючи попередні вибори в президенти України, можна зробити висновок, що в цьому році набула найбільших масштабів несподівана та неординарна передвиборча кампанія, яка зібрала в собі нових й свіжих політиків. Одним з них є лідер «Спільна справа» Олександр Данилюк.

Про те, що Данилюк подав документи в ЦВК стало відомо з його сторінки в Facebook, де він повідомив, що збирається брати участь у виборах президента України. Нагадаємо, що раніше він був міністром оборони України, а на даний момент Данилюк обіймає посаду голови Центру оборонних реформ.

Також кандидат повідомив про свої наміри та цілі. Він планує протистояти російському втручанню в справи України. Попри те, що до виборів залишилося зовсім мало часу, Данилюку вже відомі всі плюси й мінуси його опонентів. Метою Олександра є, зупинити Росію, не дати їй вирішувати долю України.

Новий кандидат на пост президента країни має юридичну освіту, раніше він брав активну участь проти режиму Януковича. За часів Майдану зарекомендував себе як лідер громадянського руху. До його думки прислухаються навколишні, він в змозі забезпечити безпеку країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*