Капітан корабля “Норд” раптово пропав

Setam.gov.ua

Максим Могильницький, адвокат українського громадянина, капітана судна «Норд» Володимира Горбенко, заявив про зникнення його клієнта. Раніше капітан кримського корабля під прапором Російської Федерації був затриманий службовцями прикордонної служби України.

Адвокат написав у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук», що капітан пропав. Як повідомляє рідня, 26 січня близько 12 години дня Володимир Горбенко пропав з дому, та з цього моменту його ніхто не бачив. На зв’язок з родичами або з особами, що захищають його у суді, він не виходить.

Могильницький зазначає, що існують причини для занепокоєння, оскільки не виключений варіант провокації від активістів будь-яких організацій радикального характеру або правоохоронців. Сторона захисту капітана сподівається, що їхній клієнт перебуває у цілості та безпеці.

Раніше повідомлялося, що у березні минулого року співробітниками української Держприкордонслужби було затримано риболовецьке кримське судно «Норд», на якому екіпаж становив 10 осіб. Володимир Горбенко, капітан судна, звинувачується у статті 332-1 Кримінального кодексу України, а також пізніше повідомили про статтю 249 КК. Дані статті вказують на порушення порядку відвідування окупованої території України, метою якого виступає нанесення шкоди держінтересам, а також протизаконне рибальство.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*