Національна академія наук України: проект «Hyperloop» має широкі перспективи

Obolon.info

У Мінінфраструктури інформують, що в Національній академії наук України заявили про те, що проект, що передбачає впровадження «Hyperloop» в нашій державі, має свої перспективи.

Як повідомляється, ще минулого тижня 25.01.2019. пройшла презентація, в ході якої були розглянуті перспективи розвитку проекту «Hyperloop». В ході проведення зазначеного заходу представляли аналітичні відомості в питанні пасажиропотоку, потенціалу промисловості в державі, а також проведення інтернаціональних конкурсів Hyperloop.

У відомстві розповіли, що представники НАН впевнені, що потужності виробництва, інвестиції, а також переваги в управлінській сфері дають можливість для успішного розвитку проекту «Hype.ua». Вчені відзначають, що подібний проект може не тільки зайняти місце нового виду транспорту, він зможе стимулювати до розвитку вже чинної галузі.

Варто нагадати, що до цього голова міністерства Омелян виступив із заявою, в якій зазначив, що впровадження зазначеного проекту в нашій країні проходить відповідно до встановленого графіка. Так, вже до кінця цього року у відомстві очікують наукового обґрунтування даного проекту від НАН, крім цього, в міністерстві активно займаються пошуком інвесторів та майданчиків.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*