Ляшко має намір об’їхати всю Україну на автобусі

Akcenty.com.ua

Народний депутат, політичний діяч Олег Ляшко є єдиною кандидатурою на пост голови держави, який вирішив об’їхати Україну в процесі своєї передвиборної кампанії на автобусі.

Жителі усіх куточків України незабаром можуть своїми очима побачити автобус з кандидатом в президенти Олегом Ляшком, навіть є ймовірність, що можна буде ще й покататися разом політиком. Адже відомо, що народний депутат вже підвозив у селах на своєму транспортному засобі бабусь, а судячи по автобусу, у ньому місць вистачить на півсела.

Автобус був обраний оскільки Олег Ляшко близький до народу, то і транспорт був обраний найбільш близький до людей.

В планах у кандидата об’їхати всю Україну зокрема відвідати найвіддаленіші куточки на автобусі. Як відомо на транспортному засобі знаходиться зображення Олега Ляшка, а також напис «Народний Президент».

Відзначається, що як тільки політик отримав посвідчення кандидата на пост голови держави, прямо від Центральної виборчої комісії народний депутат сів у свій автобус та відправився до Вишгорода. Саме з цього міста місцеве населення скаржилося політику на «ліві» платіжки, які прийшли за газ, а сам політичний діяч має намір розібратися з даною проблемою.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*