Експерт: у поліції України працюють особи з садистськими нахилами

Franyk.com

Виступаючи в телевізійному ефірі телеканалу NewsOne, Анна Маляр, провідний юрист-кримінолог, заявила, що реформа правоохоронних органів 2014-2015 років була б більш успішною, якби не системний опір, який їй чинився. Цю заяву вона зробила в рамках ток-шоу «Епіцентр української політики».

Негативним фактором в ході проведення реформ Анна Маляр назвала незавершеність роботи, що проводилася Якою Згуладзе та Хатією Деканоїдзе. На думку юриста, колишній заступник міністра МВС та екс-керівник Нацполіції при збереженні своїх посад змогли б завершити реформування, як це раніше сталося в Грузії.

Істотним недоліком сьогоднішнього МВС Маляр назвала роботу механізмів, покликаних відсіяти осіб з садистськими нахилами. Вона підтвердила, що такі люди працюють в правоохоронних органах, однак за результатами проведених тестів було відсіяно лише 8% подібних людей.

Виступаючи на тому ж ток-шоу, колишній правоохоронець Олександр Зуєв заявив, що Служба внутрішньої безпеки МВС не займалася перевіркою біографії тих поліціянтів, які приймалися на роботу вже після реформи. Він нагадав, що в «міліцейський» період правоохоронних органів співробітник піддавався перевірці періодом в декілька місяців, проте при створенні Патрульній поліції таких заходів не проводилось. Все обмежувалося тестуванням протягом місяця, після чого претендент зараховувався на службу.

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*