Вакарчук пообіцяв команду «людей зі світовим ім’ям» без олігархів

Victoriakvitka.com

Лідер рок-групи «Океан Ельзи» та громадський діяч Святослав Вакарчук заявив, що нині він проводить роботу над створенням групи однодумців, метою яких будуть «справжні зміни» в нашій країні.

Таку заяву він зробив, виступаючи в телевізійному ефірі каналу ZIK.

Відмовившись назвати прізвища в команді, яка формується, рок-музикант зазначив, що це згуртована група однодумців, в якій присутні люди «зі світовим ім’ям», які досягли значних успіхів в освіті, економічній сфері та галузі права.

Характеризуючи свою майбутню команду, Вакарчук зазначив, ці люди раніше не були в політиці, однак є лідерами у своїх спільнотах. Він підкреслив, що в це коло осіб не входили та ніколи не увійдуть олігархи.

Фронтмен «Океану Ельзи» згадав приказку про розподіл людей на карти та гравців, зазначивши, що не був і буде нічиєю картою.

Він також розповів про зустрічі, проведені в областях, і своєму спілкуванні з людьми, які в даний момент зайняті змінами на місцях. Музикант зазначив відсутність інтересу до «хайпу» та маркетингового планування, висловивши зацікавленість в реальних людях зі знаннями та досвідом.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*