Керівники НАБУ і САП повинні заробляти не менше п’ятдесяти тисяч доларів щомісяця

Ideologs.com

Журналіст Дмитро Гордон виступив із заявою, в якій зазначив, що державним службовцям України потрібно виплачувати високу зарплату, однак за хабарництво їх треба позбавляти волі.

Він розповів, що, з урахуванням наявності чесної роботи, наявності тюремного ув’язнення за хабарництво, яке за строками може досягати довічного, а також з урахуванням наявності чесних правил гри, такі люди, як голова НАБУ та керівник САП мають заробляти не менше п’ятдесяти тисяч доларів щомісяця.

Таке рішення кореспондент обґрунтовує тим, що саме від цих людей залежить дуже багато, саме вони можуть стати на шляху крадіжки величезних сум. У зв’язку з цим, саме вони й повинні отримувати високу оплату праці, сума якої сягає п’ятдесяти тисяч доларів. Однак, якщо державний службовець брав хабарі, то його потрібно садити у в’язницю на довічне ув’язнення.

Кореспондент додав, що тим людям, від яких залежить робота держави повинні платити гідну зарплату, це відноситься й до народних депутатів. Таким чином, Гордон зазначає, що депутатам потрібно платити по двадцять тисяч доларів щомісяця, проте потрібно істотно скоротити чисельність нардепів. При цьому, кожен з них повинен бути обізнаний про те, що, якщо він візьме хабар, то йому загрожує ув’язнення на довічний термін. Так, держслужбовці повинні дорожити своєю роботою та виконувати її добре за високу оплату.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*