Депутат Сергій Рудик: чому я не пішов кандидатом у Президенти України

112.ua

Нардеп ВРУ Сергій Рудик опублікував відео, в якому назвав причини через які він вирішив відмовитися від участі у виборах президента України. Відповідне відео він опублікував цього понеділка у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук». Так, політичний діяч розповів, що ще в кінці вересня 2018 року представники партії Зелених, ще низка громадських об’єднань, а також кілька українських політиків запропонували йому взяти участь у виборах голови України.

Рудик зазначив, що для нього є великою честю підтримка політсили, яка має великий авторитет, а її ідеологія продовжує завойовувати більшість західноєвропейських держав. Так, якби були інші обставини, то депутат міг би погодитися на дану пропозицію, проте зараз для цього не найвдаліший час. Парламентарій також підкреслив, що виборча кампанія сьогодні – це ніщо інше як парад марнославства, де політики змагаються дотепністю жартів та нереалістичними обіцянками.

Крім цього, Рудик підкреслив, що багато політиків вдаються й до спекуляцій щодо війни та захисту націнтересів України. Саме ці факти й призвели до того, що депутат та команда Зелених прийняли рішення не брати участь у виборах голови держави, які пройдуть цього року. Більш перспективними їм здаються майбутні вибори у Верховну Раду.

Крім цього, парламентарій звернувся до всіх претендентів на посаду голови країни з закликом, щоб ті не використовували висловлювання та гасла, які можуть призвести до розколу держави. Також він наполягає на необхідності відмови від спекуляцій щодо національної безпеки. Необхідно зробити все можливе, щоб не допустити російського сценарію, в ході якого голоси будуть розкрадатися, що може призвести до перемоги фактично випадкового претендента, однак він буде підконтрольний Російській Федерації.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*