Замовниками скандалу з екс-міністром економіки України виступають іноземці

Theepochtimes.com

В ході одного з ефірів на телевізійному каналі «ZIK» заступник керівника парламентської фракції «БПП» Ігор Кононенко виступив із заявою, де зазначив, що саме іноземці замовили скандал, в центрі якого опинився колишній голова Міністерства економічного розвитку й торгівлі Айварас Абромавичус.

Так, представник політсили виказав коментарі тому «демонічному» образу, який присвоїли йому засоби масової інформації. Крім того він висловив свою позицію щодо поширеної думки, відповідно до якої, його вважають неформальним представником голови держави по зв’язках із бізнесом. Поряд з цим, Кононенко звернув увагу й на скандал, фігурантом якого став колишній міністр економічного розвитку.

Заступник голови фракції підкреслив, що зараз від скандалу з екс-міністром залишились одні «бульбашки», проте він володіє відомостями про тих людей, які все це зробили та з яких причин. Більш того, він підкреслив, що може назвати прізвища цих осіб, але оголосити їх публічно він не може й у нього на це є низка причин.

Кононенко зазначив, що ці люди є дуже відомими та вони не мають громадянства нашої країни. Зараз він не може назвати цих людей, проте коли прийде час він обов’язково їх назве. Проте той факт, що скандал з міністром був лише «пшиком» розуміють вже усі, навіть ті представники преси, які не дуже лояльні стосовно Кононенко.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*