Голова «Нафтогазу» віддаватиме свої доходи на благодійність

Iamir.info

Керівник української компанії «Нафтогаз» Андрій Коболєв у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що прийняв рішення віддавати кошти, отримані від роботи в компанії, на благодійність. Він підкреслив, що упевнений в тому, що ринкові заробітні плати виступають необхідною умовою для того, щоб управління будь-якою фірмою проходило якісно. Державні компанії не повинні стати винятком. Звичайно, ринкова зарплата є не завжди достатньою, але завжди необхідною.

Голова компанії зазначив, що зараз його доходи набули політичного характеру. Так, дуже багато політичних діячів зараз використовують їх для того, щоб скомпрометувати реформи, для того, щоб збільшити свій рейтинг перед майбутніми виборами голови держави та Верховної Ради. Така ситуація призвела до того, що Кабінет міністрів вирішив втрутитися в питання, які, згідно із законодавством, входять у компетенцію лише наглядової ради. Такими діями уряд засумнівався у всій реформі корпоративного управління держкомпаніями.

Таким чином, аби зняти це питання з обговорювання політиками, Коболєв вирішив віддати всі доходи з «Нафтогазу», куди входить, зарплатня, премії та бонуси, на благодійність. Усі ці доходи він буде перераховувати з наступного місяця й до кінця грудня. Також він зазначив, що усі ці кошти він передасть трьом організаціям. Перша має назву «Народний тил» та забезпечує підтримкою родини загиблих військовослужбовців, друга – «Таблеточки» спрямована на допомогу дітям, що мають онкологію, та третя організація «Повернись живим» передбачає підтримку збройним силам.

Свій вибір Коболєв обґрунтовує тим, що саме в ці організації кошти будуть перераховувати прозоро та вони підуть на користь. Також заради справедливості він наполягає, щоб керівники інших держкомпаній також приєдналися до його рішення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*