У столиці пройде марш, присвячений річниці бою під Крутами

www.politikus.net

У прес-центрі «Національного корпусу» інформують, що сьогодні, 29.01.19. у столиці відбудеться смолоскипний марш. Даний захід буде присвячений річниці бою, який відбувся під Крутами. Варто відзначити, що сьогодні відзначається сто перша річниця бою. Як повідомляється, сам захід почнеться о шостій годині вечора, а відправною точкою стане пам’ятник Героям Крут, який розташовується на Львівській площі.

Також наголошується, що українці пройдуть маршем по низці столичних вулиць, вийдуть на Майдан, Хрещатик та вулицю Грушевського. При цьому, кінцевою точкою маршруту стане Площа Конституції, яка знаходиться поруч з будівлею парламенту України.

Організатори ходи нагадали, що молоді українці, яких наглядали вірні своїй присязі люди, витримали бій під Крутами та завадили червоноармійцям напасти на Київ на кілька днів. Саме за цей період часу був укладений Брест-Литовський світ, який за фактом визнавав незалежність нашої держави.

Варто нагадати, що бій під Крутами відбувся у 1918 році на Чернігівщині. Тоді загін курсантів, чисельність яких сягала чотирьохсот осіб, зупинили наступ Червоної армії на Київ. При цьому, чисельність червоноармійців досягала чотирьох тисяч осіб.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*