В Україні потрібно забезпечити мінімальну безпеку журналістів

Jmpx.org

Голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко у своєму профілі в «Facebook» інформує, що Міжнародна федерація журналістів на своєму сайті розмістила інформацію, в якій висловила вимоги до влади України, аби та забезпечила швидкий суд щодо кримінальних проваджень про напади на представників ЗМІ. Крім цього, влада зобов’язана гарантувати хоча б мінімальні стандарти безпеки представникам медіа та кореспондентам.

У міжнародній організації висловили занепокоєність щодо фізичної агресії проти кореспондентів. Дані дії в організації жорстко засудили та зажадали від влади країни забезпечити свободу ЗМІ. Варто нагадати, що в минулому році НСЖУ зареєструвала 86 випадків нападів на журналістів.

Так, генсек МФЖ Ентоні Белланжер підкреслив, що організація вимагає, щоб правосуддя по справах нападів на представників української преси сталося в обмежені часові рамки.

Варто зазначити, що, відповідно до інформації індексу фізичної безпеки українських кореспондентів, який складають НСЖУ та ще низка організацій, минулого року в країні зареєстрували 86 випадків нападів на представників ЗМІ. При цьому, в період за 2017-2018 роки таких нападів зафіксували 175. Водночас удвічі збільшилися напади й на жінок-журналістів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*