СБУ закрила кримінальну справу проти голови САП Холодницького

Ua.news

У Головному слідчому управлінні СБУ було прийнято рішення про закриття кримінальної справи проти голови САП Назара Холодницького. Як повідомлялося, його підозрювали в тому, що він розголошував інформацію про досудові розслідування.

Генпрокуратура на запит інформаційного агентства «Українська правда» відповіла, що управління СБУ здійснювало перевірку на наявність дій антикорупційного прокурора, які б порушували статті Кримінального кодексу. Таким чином, 29.12.18. слідчий СБУ прийняв рішення про закриття кримінальної справи проти Холодницького, оскільки в ході слідства факту кримінального злочину в діях прокурора виявлено не було.

Варто відзначити, що ще навесні минулого року засоби масової інформації поширювали інформацію, посилаючись на власних інформаторів, про те, що в кабінеті антикорупційного прокурора встановили прослуховування. Крім того, в її встановленні запідозрили Національне антикорупційне бюро.

Пізніше голова ГПУ Луценко виступив із заявою, в якій зазначив, що відносно Холодницького дійсно йде слідство, до якого було залучено НАБУ. Пізніше з’явилася інформація, що голова НАБУ та генпрокурор поставили свої підписи на дисциплінарних скаргах проти Холодницького, які в наслідок були направлені в КДК прокурорів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*