Анатолій Гриценко: президент Порошенко причетний до нападу на мене

Prismaproject.com.ua

Учасник президентських перегонів і колишній міністр оборони Анатолій Гриценко відвідав слідчих Нацполіції та дав свої свідчення щодо нападу, вчиненого на політика та його оточення в Одесі наприкінці листопада минулого року.

Як повідомив Гриценко на своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук», він виклав слідчому свою версію подій. Колишній глава міністерства оборони визнав, що до скоєння того нападу причетний чинний президент, який нібито залучив до задуму і його виконання керівника особистої охорони, главу одеського обласного управління СБУ і заступник голови Служби безпеки України.

Політик заявив, що перераховані ним при даванні показань високопоставлені силовики керували правопорушниками, які влаштували сутичку в Одесі, а потім приховали тих від розшуку та затримання.

Гриценко також повідомив про свою розмову з керівником Міністерства внутрішніх справ Арсеном Аваковим. Лідер «Громадянської позиції» заявив, що з міністром у нього була досягнута домовленість щодо спільних дій для викриття «сіток» з метою покупки голосів виборців, та припинення силових провокацій в ході виборів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*