Державного бюро розслідувань України не братиме участі в інформаційних війнах політиків

Demotywatory.pl

Роман Труба, що займає посаду директора Державного бюро розслідувань, попросив не втягувати Бюро у будь-які інформаційні війни, які можуть почати кандидати в процесі виборчої кампанії.

У ході брифінгу 29 січня у столиці директор заявив, що під слідством Держбюро наявні розслідування справ, які стосуються високопоставлених осіб. За прогнозами Романа Труби, дану інформацію може використати третя сторона з метою дезінформувати народ, і знизити імідж конкурента в процесі передвиборчої кампанії. Після цих слів директор Держбюро виступив з проханням до усіх кандидатів на пост голови держави не вплутувати правоохоронний орган досудового розслідування в дезінформаційні процеси, оскільки ДБР не стане у подібній ситуації інструментом для отримання будь-якої вигоди у ході виборчої кампанії.

Згідно з даними директора ДБР, на даний момент ніхто з претендентів на пост голови держави не бере участі в кримінальних справах, які розслідуються Державним бюро розслідувань.

На питання, чи фігурує у будь-якому провадженні Анатолій Гриценко, кандидат на виборах 2019, екс-голова Міноборони, Роман Труба відповів, що в грудні минулого року були розпочаті слідчі роботи можливих фактів зловживань у Міністерстві оборони, але дана справа знаходиться на початковому етапі, і тому твердження про причетність конкретних людей є безвідповідальним.

Директор ГБР закінчив свій виступ словами, що факт надання на нього тиску, у рамках будь-яких розслідувань, усі можуть сміливо виключити.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*