Юлія Тимошенко: Порошенко буде притягнутий до кримінальної відповідальності

www.dw.com

Юлія Тимошенко, голова політпартії «Батьківщина», після того, як отримала посвідчення кандидата на пост президента, на брифінгу в Центральній виборчій комісії заявила, що повна впевненість у своїй перемозі.

Лідер політичної партії «Батьківщина» також дала обіцянку, що докладе всі зусилля, щоб поточний голова держави Петро Порошенко був притягнутий до відповідальності. Оскільки вона вважає, що саме він є причиною поглинання держави у корупцію. Після виборів, за словами Тимошенко, Порошенко відповість за все скоєне, за хабарництво при поставці з його заводів техніки для ЗСУ, а також за 5-річне руйнування України.

Згідно зі словами політдіяча, наймані особи голови держави по всій Україні займаються підписанням договорів, згідно з якими буде проводитися агітація, при цьому оплата становить 1000 гривень. Але, на думку Тимошенко, повторити результат 2010 року у нього не вийде.

Лідер партії заявила, що не допустить нової фальсифікації виборів, оскільки партія надасть від 10 до 20 членів комісії та спостерігачів на виборчих дільницях, які стануть на заваді фальсифікації результатів майбутніх виборів президентові та його оточенню.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*