Приватизація в Україні приречена на глобальний провал

creditportal.by

Аркадій Корнацький, народний депутат від фракції Блок Петра Порошенка, заявив, що проект приватизації держпідприємств не принесе очікуваного позитивного результату, оскільки в Україні немає нормальних умов для інвестування.

Корнацький заявив, що в державі близько 100% держпідприємств є приватизованими. Але тих, які успішно функціонують неймовірно мало. Лише Миколаївський глиноземний завод, який приносить величезну шкоду екологічному середовищу, а також економічній ситуації України, для своїх власників працює успішно. Політик зазначив, що коли питання стосується приватизації, він завжди стоїть на позиції «проти».

За словами Корнацького, завжди зрозумілий той факт, що при подібних питаннях депутати перебувають на роздоріжжі. Завжди стоїть дилема – отримувати доходи, корупційного характеру, при продажу держпідприємства, або ж отримати такі ж доходи, але від самих неприватизованих підприємств.

Парламентарій пояснив причину, з якої приватизація у нашій державі абсолютно не має потенціалу в економічному плані. На думку Корнацького, держпідприємств в Україні не існує, і тому приватизація безуспішна у нас. Навіть при іншій ситуації у країні, без війни у східному регіоні, без насильницького приєднання Кримського півострова, даний процес не приніс би ніяких результатів, оскільки в Україні немає нормальних умов для інвестування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*