Експерт: ефективність Ляшко в ПАРЄ

En.hromadske.ua

Вадим Карасьов, директор Інституту Глобальних стратегій, відзначив високу ефективність роботи Олега Ляшка в ПАРЄ. Нагадаємо, що там було прийнято резолюцію щодо ситуації в Азовському морі. На думку експерта, ця резолюція послужить розв’язанням даного питання на міжнародному рівні, хоча і має деякі недоліки.

З його коментарів стало відомо, що вагоме значення зіграла активність делегації від України в ПАРЄ, завдяки чому це питання буде розглянуто міжнародним товариством. Значно підсилив цю активність Олег Ляшко, у якого вийшло грамотно донести інформацію по Азовському морю та Керченській протоці. Він розкритикував європейських політиків, які через свою невпевненість і коливання були не в змозі розв’язати дану проблему. В результаті рішення все ж було прийнято, але воно не повністю задовольняє вимоги наших політиків.

Крім цього, Карасьов зауважив наскільки грамотно і дипломатично поводиться Ляшко, це показує його рівень уміння вирішувати поставлені завдання. На думку експерта, Ляшко здатний розв’язувати питання не тільки у внутрішній політиці, а й на міжнародному рівні.

У висновку Карасьов зазначив, що на даний момент метою є виведення країни на новий більш високий рівень, з подальшим залученням нових партнерів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*