Кандидатів у президенти України розділили на три категорії

Iamir.info

Претенденти на вищу в країні політичну посаду можуть бути розділені на три категорії, заявила Олеся Бацман, яка обіймає посаду головного редактора видання «Гордон».

Перша група, на думку журналістки – це політики, які реально бажають перемогти. До другої категорії вона віднесла кандидатів, які поставили собі за мету підвищення впізнаваності на президентських виборах. Третьою групою Бацман назвала «технічних кандидатів».

Фаворитами президентських перегонів з першої категорії головний редактор «Гордона» назвала чинного главу держави, екс-главу СБУ Ігоря Смешка, лідера «Батьківщини» Юлію Тимошенко, колишнього керівника оборонного відомства Анатолія Гриценка, а також лідера «95 кварталу» Володимира Зеленського.

Олеся Бацман підкреслила, що головна відмінність української передвиборної кампанії від російської – це незнання переможця. Збереження політичної інтриги в ході президентських перегонів головний редактор Інтернет-видання «Гордон» назвала досягненням України. Своїм фаворитом журналістка назвала Ігоря Смешка.

Нагадаємо, що дата проведення президентських виборів призначена на останній день березня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*