Венесуельські військовослужбовці заявили про готовність відбити напад США

Partiantisioniste.com

Латиноамериканський телевізійний канал Telesur показав репортаж, в кадрах якого демонструються військовослужбовці Збройних сил Венесуели. Солдати та офіцери венесуельської армії марширували та скандували войовничі гасла на адресу Сполучених Штатів.

Місцеві журналісти та оглядачі відзначили при коментарі відеоролика від каналу Telesur, що репортаж став свого роду відповіддю на резонансні кадри з документами американського президентського радника Джона Болтона. Нагадаємо, що журналісти на прес-конференції політика змогли сфотографувати уривок тексту на одному з документів, в якому йшлося про «п’ять тисяч солдат у Колумбію».

Нагадаємо, що криза влади в Венесуелі викликана економічними та політичними причинами. На початку цього місяця невелика група місцевих військовослужбовців спробувала підняти повстання проти президента Мадуро, але зазнала невдачі. Після путчу тисячі пересічних венесуельців вийшли на вулиці своїх міст, протестуючи проти голови держави.

Сполучені Штати та низка інших держав визнали легітимним лідером латиноамериканської країни опозиційного лідера та парламентського спікера Хуана Гуайдо. Це заперечується самим Мадуро, зовнішньополітичними партнерами Венесуели і співробітниками силових структур цієї країни.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*