Проти партії «Свобода» в Україні розпочалося передвиборче шпигунство

hyser.com.ua

Прес-служба всеукраїнської організації «Свобода» заявила про виявлені в одному з їхніх регіональних офісів засобу для таємного відеозапису.

За словами представників «Свободи», в ході заміни освітлювального обладнання в тернопільському офісі організації «Всеукраїнська люстрація», яка була надана в порядку тимчасового користування політсилою, знайдено камера відеоспостереження.

«Жучок» був виявлений у світильнику над робочим місцем кабінету. Розміщення камери дозволяло безперешкодно фіксувати, що відбувається в офісі, включаючи текст на документації та зображення на комп’ютерному моніторі.

У «Свободі» заявили, що в ході активного періоду президентських перегонів почалися інформаційні диверсії. Інцидент в тернопільському офісі був названий випадком прямого акту шпигунства.

У заяві прес-служби всеукраїнської організації висловили впевненість, що правоохоронці не зможуть виявити причетних до організації незаконного спостереження. Голова тернопільського відділення «Свободи» Олег Сиротюк назвав замовником незаконної організації відеоспостереження владу, мотивом якої він вважає боротьбу з кандидатами, які представляють народ, а не систему олігархічного правління. Одним з таких кандидатів він назвав висуванця від «Свободи» Руслана Кошулинського.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*