Дмитро Ярош, на з’їзді Порошенка, підтримав іншого кандидата

News.pn

В ході заходу в київському Міжнародному виставковому центрі, на якому Порошенко оголосив про своє балотування на другий президентський термін, про свої уподобання виборця розповів колишній лідер «Правого сектора» і діючий керівник руху «Дія» Дмитро Ярош.

Запрошений на церемонію повторного висунення глави держави на майбутні вибори, Ярош заявив, що він підтримує іншого кандидата – члена всеукраїнської організації «Свобода» Руслана Кошулинського.

Пояснюючи свою присутність в столичному Виставковому центрі, Ярош зазначив, що він був запрошений Петром Порошенко як Верховним головнокомандувачем в якості гостя. Руслана Кошулинського він назвав єдиним кандидатом від націоналістичних сил. Це не перша заява Яроша на підтримку претендента на найвищу в країні політичну посаду від ВО «Свобода».

Нагадаємо, що вибори голови держави заплановані на останній день нинішнього року. Колишній віце-спікер Верховної Ради Кошулинський став висуванцем від «Свободи» на президентських перегонах 22 січня. Крім представників цієї політсили, на з’їзді, присвяченому балотуванню Кошулинського, були присутні члени «Правого сектора», ОУН, С14 та інших націоналістичних сил.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*