Головний військовий прокурор запропонував масову перевірку всіх громадян України на поліграфі

Hyser.com.ua

Виступаючи в телеефірі каналу «112 Україна» на ток-шоу «Пульс», Анатолій Матіос, який обіймає посаду керівника Військової прокуратури, виступив з ініціативою масової перевірки українців на благонадійність.

Матіос висунув ідею перевірки громадян України на поліграфі. Метою використання поліграфа Головний військовий прокурор назвав виявлення осіб, які співпрацювали з незаконними структурами управління в зоні ОРДЛО.

За словами Матіоса, чинний голова держави дав йому доручення по відсіву осіб, які займаються для так званих «ДНР» і «ЛНР» організацією фальшивих незаконних виборів і поборами, та відділенню такої категорії порушників законодавства від тих, хто змушений жити та працювати на території, непідконтрольної Києву.

Генеральний прокурор розповів, що в Одесі один з наукових центрів розробив програму, яка виявить реакцію людини на конкретний перелік питань і визначить його щирість. Необхідність масової перевірки Матіос пояснив побоюваннями доносів, які, на його думку, є українськими реаліями.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*