Тимошенко: я зміню пенсійну систему України

УкраинаРеалии, Тимошенко, Батькивщина, Чернигов, выборы, пенсии, банки, новости, законопроект

В ході зустрічі з працівниками хлібокомбінату в місті Чернігові кандидат в президенти Юлія Тимошенко заявила, що поставила собі метою введення пенсійної системи персоніфікованого типу.

Вона розповіла аудиторії, що в даний момент в країні діє солідарний порядок нарахування пенсій. За словами політика, при такому форматі пенсійної системи нарахування проводяться державою і власниками компаній, проте громадяни не знають місцезнаходження цих коштів, суму накопичень, а також факт індексації.

Тимошенко пообіцяла, що запропонована нею система буде діяти інакше. Державний банк буде відкривати приватний пенсійний рахунок, на який будуть перераховуватися внески. Депозит буде індексуватися, а в разі придбання банком цінних паперів власник пенсійного рахунку стане одержувачем дивідендів.

Кандидат в президенти від «Батьківщини» назвала несправедливістю триразову перевагу виплачуваних внесків на пенсію перед сумою самої пенсії, яку можна збільшити вдвічі. Тимошенко зазначила, що відповідний законопроект вже розроблений на поточний момент.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*