У Харкові припинено діяльність «реабілітаційного центру», де катували людей

Nabludatel.net

У прес-центрі обласної прокуратури Харкова 30.01.19. повідомили, що в одному з районів міста правоохоронці викрили підпільний «реабілітаційний центр», де силоміць утримували громадян, кількість яких сягала 25 осіб. Якщо ж хтось із «пацієнтів» виявляв випадки непокори, чи намагався втекти, то його били та поміщали в холодну воду або в холодне приміщення.

Про існування такого центру розповів потерпілий. У прокуратурі розповіли, що зловмисник, який володів цим «центром» привозив туди людей проти їх бажання. Всіх людей закривали в приватному будинку, при цьому, вибратися звідти самостійно у них можливості не було. Крім цього, всі ці люди зобов’язані були виконувати правила, які встановили організатори центру. Якщо ж хтось із пацієнтів їх не виконував або робив спроби втечі, то він повинен був зіткнутися з катуваннями, в ході яких людей б’ють, не випускають на вулицю, тримають в холодній воді або будівлі.

У «пацієнтів» також забирали їхні особисті речі, такі як телефони та гроші, у зв’язку з чим, можливості звернутися за допомогою у них не було. Співробітники правоохоронних органів звільнили з «центру» двадцять п’ять осіб. Варто відзначити, що троє з них були неповнолітніми. Організатор такого «центру» був затриманий, йому висунули підозру, на даний момент питання про запобіжні заходи ще не вирішено, проте зловмиснику загрожує до десяти років тюремного ув’язнення.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*