Верховна Рада України може прийняти легалізацію канабісу

Medical Marijuana Buds on Black Background

У Верховну Раду була направлена петиція, в якій йде мова про легалізацію медичного канабісу з метою його подальшого використання в науковій, а також медичній сфері. Ініціатором петиції виступила громадська організація «Українська асоціація медичного канабісу».

Вимогами, висунутими членами організації до парламенту, є врегулювання на законодавчому рівні доступу пацієнтам, які потребують медичних препаратів, що містять канабіс. Оскільки перебіг багатьох хвороб можна полегшити лікуванням медикаментами з медичною марихуаною, серед них хронічні болі, анорексія, астма, ревматизм, епілепсія, різні форми склерозу, виразки діабетичної невропатії, а також інші важкі захворювання.

У тексті петиції, яка розміщена на офіційному сайті Верховної Ради України 30 січня, повідомляється, що багато держав законодавчо врегулювали використання медичних препаратів, виготовлених на основі медичного канабісу. Серед таких держав – Сполучені Штати, Австралійський союз, Канада, та держави-члени Європейського Союзу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*