Українські аграрії під виглядом дотацій отримують віруси

Kreston-gcg.com

У прес-центрі Міністерства аграрної політики та продовольства інформують, що відомство попереджає всіх суб’єктів господарської діяльності про фальшиві поштові розсилки. Повідомляється, від імені міністерства розсилаються повідомлення, в яких можуть міститися файли з вірусами. Як відзначаються, останнім часом аграрії стали інформувати про отримання листів, відправником яких нібито є Мінагропрод. При цьому, самі повідомлення викликають низку підозр.

У відомстві звернули увагу, що листи представникам аграрної сфери приходять з фальшивого електронної адреси – [email protected] У рядку теми вказується отримання дотації в рамках держпідтримки. Також в розсилках сказано, що даний суб’єкт господарської діяльності був обраний міністерством у якості претендента на отримання дотацій. Для того, щоб отримати зазначену підтримку слід заповнити та відправити анкету.

У Мінагропроді підкреслили, що відомство не є автором даної розсилки. Крім того, в міністерстві звернулися до всіх громадян з проханням видаляти подібні повідомлення, якщо вони приходять. Також у відомстві ще раз нагадали свої офіційні поштові адреси.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*