Політична плутаниця в Україні триває, ще один майбутній Президент подав свої документи

vedmochka.net

Роман Безсмертний, державний діяч та голова політпартії «Рух +380», подав документи до Центрвиборчкому для здійснення реєстрації його як кандидата на виборах 2019 року.

У своєму профілі у соціальній мережі «Фейсбук» 30 січня він написав, що на установчих зборах партія підтримала його намір. Але через те, що політична сила не зареєстрована, Роман Безсмертний виступить як самовисуванець. За словами політика, його рішення взяти участь у виборах є викликом для брехунів, популістів, а також злодіїв. Лідер «Руху +380» впевнений, що на Україну чекає катастрофа, якщо нині держава не почне політику розміщення професіоналів на всіх посадах. Також, свою участь у виборах він розглядає як виклик іншим кандидатам, які витрачають величезну кількість грошових ресурсів на рекламу, ЗМІ, борди, а також схеми, що передбачають підкуп електорату.

Повідомляється, що Роман Безсмертний надав свою програму Центральній виборчій комісії під назвою «Маніфест про майбутнє», згідно з цим документом основну цінність становить людина.

За словами державного діяча, наша країна зациклена на самозабезпеченні у той час, як народ змушений сфокусуватися на самовиживанні. Саме цей розрив інтересів потрібно подолати, а влада повинна сфокусуватися на потребах людини. Оскільки суспільство вже давно пішло в розвитку далі, ніж держава, через це влаштовуються Майдани. Нинішній механізм України застарів і потребує повного перезапуску. Наша країна зобов’язана стати сильною і тільки тоді кожен громадянин буде відчувати себе частиною Великої України.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*