Учасниця «Pussy Riot»: я вкрала картину з Третьяковської галереї

www.creativeyadav.com

Художниця та член групи «Pussy Riot» Надія Толоконнікова в ході однієї з програм телевізійного каналу «RTVI» виступила з заявою, що викрала одну з картин з Третьяковської галереї. Варто відзначити, що дана галерея розташовується на одній з московських вулиць – Кримський Вал. Вона підкреслила, що вкрала полотно, коли була у складі арт-групи «Війна».

Художниця повідомила про інцидент, коли давала коментарі щодо викрадення картини Куїнджі «Ай – Петрі. Крим.» Сам інцидент стався, коли вона та учасники групи «Війна», а також члени раннього «Pussy Riot» були прихильниками ліворадикальних ідей та виживали лише за допомогою того, що крали з магазинів. Задум вкрасти будь-яке полотно у них виник ще давно. При цьому, художники розглядали кілька варіантів картин в Третьяковській галереї, яка розташовується на Кримському Валу.

Толоконнікова зазначила, що художникам вдалося вкрасти одну з картин, але вона була менше тих, які учасники групи планували викрасти спочатку. У зв’язку з цим, даний інцидент не спричинив скандал.

Крім цього, художниця зазначила, що вкрадене полотно досі висить на стіні в учасників арт-групи. Дівчина також додала, що картина була не такою важливою, як, наприклад, полотно Куїнджі, тому пропажі ніхто не помітив. Крім того, злодійство залишилося непоміченим й через зміну кураторів в галереї.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*