9 тисяч євро отримає кожен за життя в італійському місті Локана

Immigrant.today

У північно-західній частині Італійської Республіки влада маленького міста під назвою Локана готова заплатити до 9 тисяч євро кожному, хто переїде жити в їхній населений пункт.

Причиною такої дії є стрімке зменшення жителів міста. Тому Джованні Маттіет, міський голова, сподівається, що подібною пропозицією він зможе зберегти містечко. За його словами, основним прагненням заселення населеного пункту є залучення здебільшого молодих людей та фахівців, що працюють віддалено, або ж тих, хто готовий почати свою діяльність уже на місці.

Відзначається, що скорочення жителів Локани призвело до закриття великої кількості ресторанів, магазинів, а на даний момент під загрозою знаходиться єдина чинна школа.

Міський голова Локани готовий виплатити до 9 тисяч євро за 3-річний термін усім, хто переїде у містечко, що вимирає . Повідомляється, що спочатку вимогою пропозиції виступало проживання в Італії, але на даний момент ця пропозиція поширюється на усіх охочих.

Основним доходом Локани є кошти, отримані від продажу гідроенергії державі. Але також у місті потребують ремонту безліч будівель, серед яких будинки, молочні ферми, млини, мідні рудники, а також каплиці. А недалеко від населеного пункту розташовані 2 села-примари, до яких можна дістатися пішки. Причиною такого стану справ став факт переселення працездатних жителів у великі міста з метою працевлаштування.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*