Пітер Джексон має намір створити документальний фільм про «The Beatles»

Screenrant.com

Інформаційне агентство «The Guardian» інформує, що відомий режисер Пітер Джексон має намір зайнятися зніманням документальної кінострічки, сюжет якої розповідатиме про легендарну музичну групу «The Beatles». Необхідно підкреслити, що в дану кінострічку планують включити й відеоролик, знятий в 1969 році.

Водночас, повідомляється, що до цього відеозаписи, які знімали музиканти в процесі запису свого останнього альбому, що отримав назву «Let It Be», опубліковані не були. Крім цього, у фільм планують включити й сто сорок годин унікального аудіо.

Видання підкреслює, що Пітер Джексон планує застосовувати технологію відновлення відеозаписів, яку раніше застосовували при зніманні документального фільму, присвяченого Першої світової війні та який отримав назву «Вони ніколи не стануть старше». Також повідомляється, що фільм буде відповідати сучасному формату, у зв’язку з чим, фахівці працюють над створенням кольору в чорно-білих стрічках.

Нагадаємо, що Пітер Джексон знімає не тільки документальні кінострічки, він також був режисером у фільмі «Володар кілець».

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*