Квартира депутата Лещенка досі цікавить прокуратуру України

Nv.ua

Керівник САП Назар Холодницький у своєму інтерв’ю телевізійному каналу ZIK заявив, що розслідування за фактом придбання парламентарієм Сергієм Лещенком квартири в столичній новобудові триває.

Він висловив жаль, що слідство не проявляє активності у цій справі, наперекір тому, що прокурори давали вказівки по цьому провадженню.

Холодницький вважав проявом вибірковості той факт, що по квартирі, яку «не можна придбати», не бажали реєструвати виробництва, а зараз розслідування проводиться «мляво».

Він висловив упевненість, що в результаті слідство поставить питання, чи дійсно «багаті жінки» купують квартиру чоловікові.

Глава Слідчої антикорупційної прокуратури підкреслив, що робота по цьому провадженню триває, і вказівки прокурора будуть виконуватися, поки не буде встановлено джерело грошових коштів, правомірність їх отримання фігурантом та інші обставини справи.

Нагадаємо, що у 2016 році народний депутат Сергій Лещенко отримав у власність квартиру в новобудові, розташованій в центрі столиці. Площа об’єкта нерухомості склала 192 метри квадратних. Пояснюючи джерело грошових коштів на дороге придбання, він пояснив, що партнером по капіталовкладенню стала його дівчина, а для покупки він також використовував власні заощадження і взяті в борг гроші.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*