Екс-міністр транспорту: без Росії Україні загрожує крах економіки

Novosti.in.ua

Україні слід стати державою, яка буде самостійно визначати зовнішньополітичні відносини та вектор руху. Цю думку висловив Євген Червоненко, який раніше обіймав в Уряді посаду міністра транспорту і зв’язку.

У телевізійному ефірі на каналі NewsOne колишній міністр заявив, що не слід «кричати» на країну, де три мільйони українців працюють в даний момент, маючи на увазі Російську Федерацію. За твердженням Червоненко, вони змушені заробляти гроші там, через те, що не отримують такі можливості у своїй країні. Екс-міністр підкреслив також, що без РФ Україні загрожує економічний крах.

Він закликав вирішити головне, на його думку, питання на сьогодні – припинити бути «жебраком», яка «принижується» в нинішньому форматі спілкування із західними країнами. Червоненко підкреслив, що Україна повинна стати «завидною нареченою» з правом вибору вектору, в напрямку якого потрібно рухатися.

Євген Червоненко обіймав посаду Міністра транспорту і зв’язку в кабінеті Юлії Тимошенко. Після відставки очолив Запорізьку облдержадміністрацію, потім працював заступником київського міського голови Леоніда Черновецького.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*