З’їзд «Народного фронту» може висунути Арсенія Яценюка в Президенти України

WASHINGTON, DC - MARCH 12: Ukraine Prime Minister Arseniy Yatsenyuk speaks at a news conference at the Atlantic Council on March 12, 2014 in Washington, DC. Yatsenyuk was in Washington to discuss the current situation of the Russian military intervention in the Crimea area. T.J. Kirkpatrick/Getty Images/AFP

Нардеп від «Народного фронту» Антон Геращенко в ході ефіру на телевізійному каналі «Прямий» заявив, що найближчий з’їзд його політсили запланований на полудень другого лютого.

Він пообіцяв, що аудиторія та засоби масової інформації дізнаються рішення «Народного фронту», прийняте на цьому з’їзді. Відповідаючи на питання про балотування лідера НФ Арсенія Яценюка в президенти, Геращенко зазначив, що слід «тримати паузу» в таких заявах, інакше сенс в проведенні партійного з’їзду відсутній.

Коментуючи президентські перегони, нардеп заявив, що, на його думку, буде другий тур голосування. Він не вважає за ймовірне ситуацію, при якій вже в першому турі більш ніж половина виборців віддадуть голоси за одного кандидата, через що переможця президентських виборів країна дізнається лише двадцять першого квітня.

Антон Геращенко також висловив упевненість, що виборці не оберуть кандидата, якого підтримує Кремль.

Нагадаємо, що вибори голови держави заплановані на останній день березня поточного року.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*