Активи Павла Лазаренка можуть бути конфісковані в США

News.pn

На засіданні суду в окрузі Колумбія (Сполучені Штати) буде розглянуто питання про укладення мирової угоди між найближчими родичами колишнього українського високопосадовця Павла Лазаренка та федеральним урядом.

Про це заявив Джим Берд, партнер юридичний фірми Arnall Golden Gregory. Юрист зазначив, що в даний момент переговори між сім’єю Павла Лазаренка та урядом Сполучених Штатів тривають.

Умови, які висуваються на цьому обговоренні, зараз невідомі. За словами Джима Берда, такі відомості не є публічними. На судовому засіданні в окрузі Колумбія буде розглянуто статус справи й з’ясовано, на якому етапі знаходяться переговори про укладення мирової угоди.

Юрист пояснив, що конфіскація заморожених активів Лазаренка неможлива без вердикту суду. Сполучені Штати повинні довести, що грошові кошти колишнього прем’єра, які знаходяться на заморожених банківських рахунках, мають незаконне походження.

Нагадаємо, що Павло Лазаренко очолював Кабінет міністрів в 1996-1997 роках. Від розслідування у справі про корупцію він спробував сховатися на території Сполучених Штатів, де був засуджений до дев’яти років позбавлення волі та десятимільйонного штрафу за звинуваченням у фінансових зловживаннях. Експерти оцінюють корупційні махінації колишнього голови Уряду у 200 мільйонів доларів США. Судові процеси, що проходили в Сполучених Штатах, довели незаконне походження 114 мільйонів, які були повернуті Україні.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*